Yurt Dışı SMS Nedir?

Uluslararası SMS, firmalar ya da kurumlar tarafından kullanılan toplu SMS servislerinden yalnızca biridir. Yurt dışında faaliyet gösteren ya da yurt dışı portföyüne hitap etmek isteyen kullanıcılar Uluslararası Toplu SMS hizmetini tercih ederek binlerce kilometre öteye duyuru yapabilmektedir.

Firmalar için burada en önemli nokta; kampanyaların, duyuruların ya da indirimlerin kısa bir süre içinde iletilebilecek nitelikte olmasıdır. Bunu sağlayabilmek için ise son teknoloji iletişim servislerinden biri olan Toplu SMSi tercih etmek gerekir. Kullanıcılar kolay sistem paneline üye olarak sadece saniyeler içerisinde dilediği hedef kitleye erişebilmektedir.

Uluslararası Toplu SMS’i Neden Tercih Etmeliyim?

Uluslararası toplu SMS kullanımı gerçekleştirmek için pek çok sebepten bahsedilebilir.

Firmanız uluslararası faaliyetler gösteriyor ve daha fazla müşteriye ulaşmayı hedefliyorsa uluslararası Toplu SMS gönderimi sağlayarak kitlenizi genişletebilirsiniz.

Kullanıcı dostu sistem paneli aracılığı ile ek programlar kurmaya gerek duymadan Uluslararası Toplu SMS gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda gerçekleştirmiş olduğunuz tüm Toplu SMS gönderileri yurt içinde olduğu gibi hatasız bir biçimde iletilmektedir.

Farklı müşterileriniz için farklı Toplu SMS içerikleri sunmak ve daha fazla müşteriye aynı anda hitap edebilmek istiyorsanız Uluslararası Toplu SMS hizmetinden siz de faydalanabilirsiniz.

İletmiş olduğunuz SMSlerin raporlamasını anlık olarak sağlayabilir, iletilemeyen Toplu SMSlerin detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Excel SMS adı verilen Toplu SMS servisi sayesinde SMSlerinizi ülke ülke ayırmanıza gerek kalmaz. Böylece zamandan da tasarruf sağlayabilirsiniz.

Henüz uluslararası faaliyetlerinize başlamadıysanız; ancak çok daha geniş bir hedef kitleniz olsun istiyorsanız Uluslararası Toplu SMS servisinden faydalanabilirsiniz.