Toplu SMS Sistemi kolay ve güvenilir kullanımıyla dünyanın en çok tercih edilen iletişim ve haberleşme çözümüdür. Toplu SMS gönderme programı ile müşterilerinize ulaşmak çok kolay ve hızlıdır. Toplu SMS Paneli ile birçok farklı özelliği bir arada kullanabilirsiniz. SMS Entegrasyonu ile kendi programınız üzerinden toplu mesaj yollayabilirsiniz. Toplu SMS Sistemi ile ürün ve kampanya tanıtımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerinizin Özel günlerini kutlayabilirsiniz.

Toplu SMS Sistemi Nasıl Çalışır? Özellikleri Nelerdir?

Toplu SMS Sisteminden yararlanmak ve Toplu Mesaj yollamaya başlamak için sisteme kayıt olmanız gereklidir. Kaydınızı oluşturmak için Kayıt Ol bölümünden giriş yapabilirsiniz. En kısa sürede müşteri temsilcilerimiz tarafından aranırsınız. Kayıt olmadan talep edilen evrakları tarafımıza ulaştırmanız yeterlidir. Evraklarınız yeterli bulunur ve onaylanırsa bilgilendirme amaçlı Toplu mesaj yollayabilirsiniz. Toplu SMS Sistemi sayesinde müşterileriniz ile güçlü bir iletişim kurabilirsiniz. Ticari amaçlı toplu mesaj yollamak isterseniz lütfen 08504802220 numaralı destek hattımızdan bize ulaşmanızı isteyeceğiz.

Toplu SMS Sistemi panel ara yüzüne giriş yaparak excel dosyanızda ki tüm verilerinizi SMS paneline aktarabilirsiniz. Gruplar oluşturabilirsiniz. Şablonlar oluşturabilirsiniz. Bu şekilde sürekli mesaj metni yazmak zorunda kalmazsınız. Hızlı mesaj yada zaman ayarlı ileri tarihli mesaj gönderebilirsiniz. Müşterilerinize ad ve soyadlarıyla hitaplı mesaj gönderebilirsiniz. Raporlar anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Raporlarınızı bilgisayarınıza indirilebilirsiniz. Başarılı, başarısız numaraları anında görebilirsiniz. Onay veren veya ret eden müşterilerinizi takip edebilirsiniz. Çoklu kullanıcı özelliği ile birden çok kullanıcı Toplu SMS Sistemini en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz. Ecxel eklentisi sayesinde excel dosyanız üzerinden tek tek veya toplu mesaj yollayabilirsiniz. Toplu SMS Sistemi bu nedenlerle rakipsizdir.

Toplu SMS Sisteminden Yararlanmak için ne yapmalıyız?

Toplu SMS Sisteminden yararlanmak için talep edilen evrakların tarafımıza gönderilmesi gerekiyor. Talep edilen evraklar kişi veya kurum’a göre farklı olduğundan aşağıda detaylıca paylaşılmıştır. Evraklarınız hazır ise onaylanmasını beklemeniz gerekir. Onaylandıktan sonra Toplu SMS Sisteminden yararlanabilirsiniz.

Toplu SMS Sisteminden Kimler Yararlanabilir?

Toplu SMS Sisteminden yararlanmak ve Toplu Mesaj yollamaya başlamak isteyen herkes başvuru yapabilir. Herkes yararlanabilir. Kişi veya kurum olarak Toplu mesaj sistemini kullanabilirsiniz. Ancak Önemli olan talep edeceğiniz gönderici başlığınızın onaylanıp onaylanmayacağıdır. Bunun için Talep edeceğiniz başlığın talep edilen evraklar içerisinde beyan edilebilmesi beklenir. Yani talep ettiğiniz gönderici başlığı evraklarda örtüşmelidir. Marka tescili veya vergi levhasında geçmelidir. Hastane veya okul gibi kurumların valilikten faaliyet belgesi de istenmektedir. Toplu SMS Sisteminin denetlendiği unutulmamalıdır. Size ait olmayan bir markayı gönderici başlığı olarak talep edemezsiniz.

Toplu SMS Sistemi Başlığı Almak İçin Ne Yapmamız Gerekir?

Bireysel abonelik için kendi isminiz ile başvuru yapabilirsiniz. Kurumsal abonelik için şirket adı yada tescilli markanız ile başlık talebinde bulunabilirsiniz.

Toplu SMS Sisteminden yararlanmak ve Toplu mesajlaşma başlığı başvurusu yapmak için alfa-numerik başlık sözleşmesini sistemden indirmelisiniz. Sözleşmenin doldurularak tarafımıza ulaştırılması gereklidir. İmzaladığınız alfa-numerik başlık sözleşmesi onaylanırsa operatör sistemlerinde Bilgi Güvenliği Yönetimi Standartları ve KVKK’na uygun olarak saklanır. Size Toplu SMS Sisteminin keyfini çıkarmak kalır.

Toplu SMS Sisteminden Yararlanmak İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Kendi isminizle Toplu SMS Sisteminden yararlanmak isteyenler;

  • E-devlet üzerinden güncel ikametgah belgesi.
  • Arkalı önlü kimlik fotokopisi.
  • Alfa-numerik başlık sözleşmesinin doldurulup, imzalanarak tarafımıza gönderilmesi gerekir.

Şirket ya da Tescilli Marka ile Toplu SMSSisteminden yararlanmak isteyenler;

  • vergi levhası
  • ticari faaliyet belgesi
  • marka tescil belgesi
  • imza sirküleri
  • Alfa-numerik başlık sözleşmesinin doldurulup, imzalanarak tarafımıza gönderilmesi gerekir.

Toplu SMS Sistemi için Talep edilen evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra onaya sunulur. Onaylandıktan sonra Toplu Mesaj paketlerinden birini satın alarak Toplu mesaj göndermeye başlayabilirsiniz. Toplu SMS tarifeleri bölümünü ziyaret ederek fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Toplu SMS Sisteminden Yararlanmak için Gerekli Olan Evraklar Neden Talep Edilir?

Toplu SMS Sisteminden yararlanmak için talep edilen belgeler, ( B.T.K.) Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından talep edilmektedir. Elektronik haberleşme sektöründe tüketici hak ve menfaatlerini korumaya yönelik hazırlanan ve 28/07/2010 – 27655 sayılı resmi gazete’de yayınlanan ‘’Elektronik Haberleşme Sektöründe Tüketici Hakları Yönetmeliği gereği çalıştıkları kişi veya kurumlardan bu belgeleri eksiksiz olarak almakla yükümlüdür.’’ Hükmü gereği istenmektedir. Toplu SMS Sistemi için gönderdiğiniz evraklarınız bize ulaştıktan sonra tek yapmanız gereken ön ödemeli paketlerinden birini seçmek.

Toplu SMS Sistemi aboneliğiniz başladıktan sonra, seçtiğiniz Toplu SMS Paketi ücretini; sistemde görebileceğiniz hesap numaralarımıza havale ya da eft yapabilirsiniz. Dilerseniz Toplu Mesaj Sistemi kullanıcı paneli üzerinden kredi kartı ile de satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Toplu SMS kredisi , ödeme sonrası anlık olarak  hesabınıza tanımlanır. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz!