Toplu SMS Servisleri

Toplu SMS Servisi

Toplu Mesajlaşma Servisi

Toplu SMS Servisi, ürünlerin hizmetlerin ya da kampanyaların internet üzerinden hedef kitleler gönderilmesi yöntemidir. Toplu SMS Sistemi kullanımı için farklı yöntemlerden bahsetmek mümkün olabilir. Cep SMS, OPT SMS, Excel SMS, İnteraktif SMS, Anket SMS, Hitaplı SMS, İleri Tarihli SMS gibi pek çok toplu SMS türü sayesinde kullanıcılar portföylerine Toplu SMS Sistemi ile gönderimi sağlayabilmektedir.

Kurumsal çözüm yöntemlerinden biri olan Toplu SMS aracılığı ile firmalar sadece saniyeler içerisinde portföylerine ulaşabilmektedir.

 Toplu SMS Nerede Kullanılır?

Toplu SMS için farklı kullanım alanlarından bahsedilebilir. Belediyeler, kurumsal firmalar, hastaneler, global markalar, okullar, güvenlik firmaları ve buna benzer pek çok alan toplu SMS kullanımı gerçekleştirebilmektedir. Toplu SMSin ne şekilde kullanılabileceği aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Hastane Toplu Mesaj Hizmeti

hastaneler-icin-toplu-sms

Toplu SMS hizmeti sağlık kuruluşlarından olan hastaneler tarafından sıklıkla kullanılır. Hastalara ait bilgilerin panele işlenmesi aracılığı ile kişilere özel SMS gönderimi sağlanabilir. Hitaplı SMS olarak da bilinen bu SMS türünde kişilerin adları ya da unvanları SMS içeriğinde yer almaktadır.

Hastaneler için Toplu SMS hizmetinde tahlil sonuçları, randevu saatleri, doktor bilgisi ya da randevu teyidi gibi pek çok kolaylıktan bahsedilebilir. aynı zamanda özel günlerde sağlık kuruluşları tarafından hastalar için kutlama mesajları da yine Toplu SMS aracılığı ile sağlanabilmektedir.

Belediye Toplu SMS Hizmeti

belediye-toplu-sms

Belediyeler de Toplu SMS hizmetini tercih eden kuruluşlar arasında yer alır. Vilayetlerde bulunan kişilere seçim döneminde ya da sonrasında Toplu SMS gönderimi sağlayarak çalışmalarını sürdürebilmektedir. Toplu SMS’in belediyelerdeki kullanımı daha çok seçim çalışmalarına yönelik gibi görünse de farklı duyuruların ya da çalışmaların bildirilmesi için de kullanılır. Saniyeler içerisinde tüm halka iletilebilmesi sebebiyle de sıklıkla kullanılan hizmetlerden biri belediyeler için de Toplu SMS olarak bilinir.

Okul Toplu SMS Hizmeti

Toplu SMS kullanımı gerçekleştiren mecralardan bir diğeri de eğitim kurumları olarak bilinir. Öğrencilerin not durumlarının, toplantıların, sınav tarihlerinin, kayıt yenilenecek dönemlerin belirtildiği ve öğrencilere iletildiği ergonomik yöntemlerden olan Toplu SMS hizmeti, eğitim kurumları tarafından devamlı olarak tercih edilir. Toplu SMS Api özelliği sayesinde ise sisteme entegrasyon sağlanabilmekte ve hizmet kullanıma sunulmaktadır. Kullanıcı dostu sistem paneli, her kurum ya da firma tarafından kolaylıkla kullanılabilir özelliklerde tasarlanmıştır.