Toplu SMS Gönderme Programı

Toplu SMS Gönderme Programı
Toplu sms gönderme programı ücretsiz full

Ücretsiz toplu sms gönderebilen bir yazılım mı arıyorsunuz? Hemen zamandan tasarruf edelim:

Günümüzde ücretsiz bir toplu sms yazılımı yoktur. Kötü niyetli kişiler, spam göndermek ve dolandırıcılık yapmak için bu araçları kullanmaya başladıktan sonra, telekom şirketleri bunu engelledi. (Niyetiniz bu ise, o zaman burada sizin için hiçbir şeyin olmadığını bilin).

Ancak, verimli ve ucuz toplu sms çözümleri, müşteri ilişkisi yönetimi ve pazarlama otomasyon yazılımı ile ucuz toplu sms ücretleri arayan meşru bir profesyonel iseniz, bizi çok seveceksiniz. İlk olarak, müşterilerimiz ile buluşturduğumuz toplu sms gönderme programı full ücretsiz bir CRM’dir.

Yani toplu sms yollama işlevinin yanı sıra iptal sms ve ret hakkı bildirim servisi ile kara liste kontrolü, otomatik hatırlatma, anında toplu mesajlaşma ve daha fazlasını sunar. Ayrıca, metin mesajları göndermek için iki seçeneğiniz vardır: toplu sms ve otomatik toplu sms (örneğin, herhangi bir büyük olaydan 1 gün önce bir sms hatırlatıcısının otomatik toplu sms gönderimini ayarlayabilirsiniz). İlginç değil mi? Ama hepsi bu kadar değil.

Dilerseniz müşterilerinize ismiyle hitaplı toplu sms gönder diyebilirsiniz. Kendi bilgilendirme ve kampanyalarınızı sms, sosyal ağlar, e-posta ve diğer kanallar üzerinden tanıtabilir, toplu mesaj gönderme programı ile bilgilendirme ve kampanya erişimini ve verimliliğini en uygun toplu sms fiyatları ile önemli ölçüde artırabilirsiniz. Anında gönderimleri raporlayabilir, mail olarak indirebilirsiniz.

Farklı işletim sistemi kullanan cep telefonu kullanıcıları için iki farklı seçenek mevcut. İphone kullanıcıları için toplu sms gönderme programı iphone, kullanımı çok kolay bir ara yüzdür. Android işletim sistemi kullanıcıları için toplu sms gönderme programı android, çok tercih edilen diğer ara yüz uygulamasıdır.

Hepsinden iyisi, toplu sms gönderme için yüksek ücretler ödemezsiniz. En düşük fiyatları siz ödersiniz ve 100’den fazla ülkeye toplu sms gönder diyebilirsiniz. Kullanıcı dostu toplu sms gönderme programı ile onlarca farklı özellikten yararlanmak için zaman kaybetmeyin ve lütfen toplu sms paketleri sayfamızı ziyaret edin.

Toplu SMS Ve Toplu SMS Gönderme Programı Full Ücretsiz

Hızlı ve etkili kurumsal iletişim kullanımı için toplu sms gönderme programları, toplu sms çözümleri arayan kişi ve kurumlar için kolay kullanımı ve güvenliği ile vazgeçilmezdir. Bizi tercih eden tüm müşteriler için toplu sms gönderme programı ücretsiz sunulmaktadır. Sizde bizi arayın toplu sms alma sürecini en kısa sürede tamamlayalım.

Excel sms eklentisi ve sms api gibi gönderimler dışında toplu sms atmak için toplu mesaj gönderme programı kullanılmalıdır.

Toplu sms ücretsiz üyelik için aşağıda ki butona tıklayın!

Şimdi kaydolun ve sevdiklerinize toplu sms gönderme için ücretsiz bir şekilde toplu sms üyeliğinizi başlatın ve toplu sms yolla demeye başlayın! En uygun toplu sms paketleri için lütfen toplu sms tarifeleri sayfamızı ziyaret edin.