İZMİR 35280 Türkiye
0850 480 2220
info@aktansms.com

Blog

Toplu SMS Çözümleri

Toplu SMS API YÖnetmleri: SMS API İle Entegre Olun!

Toplu SMS API Yöntemleri: SMS API İle Entegre olun

Toplu SMS API Yöntemleri ile SMS gönderme, şirketler tarafından çok tercih edilir bir hale gelmiştir. En önemli sebebi ise sistem ve programlar ile entegre çalışması, hızlı ve ekonomik olmasıdır. Bu servis çoğu medyadan daha ucuza mal oluyor, teslimat hemen gerçekleşiyor ve SMS’in% 90’ı üç dakikadan daha az bir sürede açılıyor ve okunuyor. Toplu SMS API…
Devamı

En Hızlı Kurumsal İletişim Çözümü: Toplu SMS Gönderme

En Hızlı Kurumsal İletişim Çözümü: Toplu SMS Gönderme

Şirketinizin aynı bilgileri çok sayıda kişiye göndermesi gerekiyorsa, müşteriler veya çalışanlar olsalar, bunu yapmanın en pratik ve hızlı yolu SMS göndermektir.  Muhtemelen çoktan kitlesel SMS duymuşsunuzdur, değil mi? Dolayısıyla, bu mobil iletişim kanalı büyük hacimlerde SMS göndermekten başka bir şey değildir. Birçok şirket, geleneksel iletişim biçimlerini terk etti ve iletişim süreçlerinde maliyetleri kolaylaştırmak ve azaltmak için çeşitli paydaşlarına…
Devamı

SMS Dönüşüm Oranı; Neden Ve Nasıl Hesaplanır?

SMS Dönüşüm Oranı; Neden ve Nasıl Hesaplanır?

Dönüşüm oranı, gönderim sayısına bölünen teslimat ve tıklama sayısından oluşan oldukça basit bir hesaplamanın sonucudur. Peki bu verileri, duyuru ve kampanyalarda nasıl belirlemelisiniz?

Etkili bir müşteri memnuniyet anketi; neden ve nasıl yapılır?

Etkili Bir Müşteri Memnuniyet Anketi; Neden Ve Nasıl Yapılır?

Şirket satışlarınızı artırmak ve rakiplerinizin önüne geçmek için iyi bir müşteri deneyimi sunmanız ve buna bağlı iyi bir strateji geliştirmeniz çok önemlidir. Müşteri anketinizi en son ne zaman yaptınız?

Toplu SMS Fiyat Karşılaştırması; Neden Fazla Ödeyim?

Toplu SMS Fiyat Karşılaştırması; Neden Fazla Ödeyim?

İhtiyacımıza en uygun ürünü en uygun fiyatla bulduğumuzda tercih ediyor ve satın alıyoruz. Peki bu tercihimiz hizmet kalitesi beklentimizi karşılıyor mu? Sizin için inceledik. Toplu SMS Fiyat Karşılaştırması; Neden Fazla Ödeyim?