İZMİR 35280 Türkiye
0850 480 2220
info@aktansms.com

Toplu SMS API Yöntemleri: SMS API İle Entegre olun

Toplu SMS Çözümleri

Toplu SMS API Yöntemleri: SMS API İle Entegre olun

Toplu SMS API YÖnetmleri: SMS API İle Entegre Olun!

Toplu SMS API Yöntemleri ile SMS gönderme, şirketler tarafından çok tercih edilir bir hale gelmiştir. En önemli sebebi ise sistem ve programlar ile entegre çalışması, hızlı ve ekonomik olmasıdır. Bu servis çoğu medyadan daha ucuza mal oluyor, teslimat hemen gerçekleşiyor ve SMS’in% 90’ı üç dakikadan daha az bir sürede açılıyor ve okunuyor.

Toplu SMS API

Ek olarak, SMS gönderme sistemini şirketiniz tarafından zaten kullanılmış bir sisteme entegre edebilirsiniz. Bu, API entegrasyonu ile mümkündür . Bu yazıyı okumaya devam edin ve API üzerinden Toplu SMS hakkında daha fazla bilgi edinin. Bu entegrasyonun nasıl yapıldığını ve işletmeniz için neden bu kadar avantajlı olduğunu öğrenin.

Toplu SMS API, “Uygulama Programlama Arayüzü” anlamına gelir. Aslında sistemleri birleştirmek için çok kısa bir yoldan başka bir şey değildir. Bu tür bir entegrasyonla, doğrudan şirketinizin zaten kullandığı ve alıştığı bir sistemden doğrudan SMS göndermenin tüm avantajlarını kullanabilirsiniz.

Toplu SMS API İşlevleri

API, uygulamaları birbirine bağlayabilen ve işlemi kullanıcı için çok daha kolay ve pratik hale getiren bir bağlantı linki olarak işlev görür.

Sistemimizde SMS göndermenin iki yolu vardır: Web Platformunu kullanabilir veya Toplu SMS API üzerinden kendi sisteminizle entegre edebilirsiniz. İşlevler aynıdır ve aynı zamanda amaçlarla sonuçlanır. Entegrasyonun en büyük avantajı, zaten bilinen bir sistemle çalışmanız ve işletmenizin zaten alışkın olmasıdır.

API’mız gerekli tüm kaynaklara sahiptir, böylece aşağıdaki aktiviteleri geliştirebilirsiniz:

Kendi sisteminiz üzerinden SMS gönderin;

Sisteminizdeki kişilerden SMS alın;

SMS ile yapılan tüm iletişimi yönetin, kontrol edin ve analiz edin.

Toplu SMS API Etkileşimi Nasıl Sağlanır?

Bir SMS gönderimi planlıyorsanız: işaretli tarihte, içerik, sisteminizde entegrasyon yoluyla işaretlenmiş olan kişilere SMS şeklinde gönderilecektir. Müşterinizin yanıtı da doğrudan sisteminize gönderilir ve tüm konuşma geçmişinize kişilerinizle erişebilirsiniz.

AKTANSMS ile Toplu SMS API entegrasyonunun işlevselliği hakkında bilgi edinin:

SMS Gönderme: Web Platformunda olduğu gibi, yalnızca bir kişiye (bireysel olarak) gönderilen bir SMS göndermek veya toplu olarak gönderilmek üzere programlanabilir (bir seferde birkaç SMS);

Toplu SMS Alma: yalnızca gönderme değil, sisteminizde müşteri yanıtları alma şeklinde sağlanabilir. Aşağıdaki yollardan birini seçebilirsiniz:

– Alınan SMS listesini görüntüleyin veya cevapları birer birer alın;

SMS Durumu: SMS gönderildikten kısa bir süre sonra, bu içeriğin durumunu takip etmek, yani gerçekten teslim edilip edilmediğini bilmek mümkündür;

Bilgi alma: Sisteminize durum ve müşteri yanıtları gibi bilgileri göndermek için HTTP GET çağrılarını kullanırız.

Toplu SMS API Entegrasyonu Sağlayın!

Toplu SMS API sistemi, diğerlerine göre daha etkin bir medya arayanlar için mükemmel bir yoldur. Ek olarak, SMS’in% 90’ı üç dakikadan daha kısa sürede okunur ve teslimat hemen yapılır. API servisini tanıyarak, tüketiciyle akıllıca konuşmalar yaparak pazarlama stratejileri geliştirmek için de yararlanın.