Toplu SMS

Çözemeyeceğimiz hiçbir problem olmadığına inanarak, herkesin iyi bir satın alma ve hizmet deneyimi yaşaması ve bizimle ilgili deneyimlerini mutlu olarak hatırlaması için çalışıyoruz. Toplu SMS: Nasıl Atılır ?sorusuna yanıt bulabilmeniz ve bizi daha yakından tanımak için lütfen sayfayı aşağı kaydırın!


“Konu toplu SMS hizmeti olunca neden bizi tercih etmelisiniz?

AKTAN SMS

Neden bizi tercih etmelisiniz sorusuna verebilecek çok cevap var. Onlarca farklı özellik ile temas ettiğimiz yada hizmet verdiğimiz kişi, kurum ve markalara doğru bilgi akışı, en uygun toplu sms fiyatı ve hızlı toplu sms hizmeti garantisi verdik, vermeye devam ediyoruz.


Toplu SMS Lisansı

BTK Operatör Lisansı
BTK Toplu sms lisansı

Kurumsal iletişim ihtiyacı olan kişi ve kurumları lisanlı toplu sms, güvenilir ve hızlı toplu sms gönderim imkanları ile buluşturuyoruz. Neden toplu sms merkezi ile toplu mesaj çözümleri konusunda en uygun ve en hızlı servisleri yüksek güvenlik standartları ile almanıza garanti ediyoruz. Çünkü sizleri önemsiyoruz ve 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi standartları ve güçlü operatör işbirliklerimiz sayesinde veri güvenliğiniz yüksek standartlarda korunuyor.

Sizleri veri güvenliği maksimum düzeyde korunan, lisanlı ve hızlı toplu sms servisleri ve toplu sms meb ile buluşturuyor olmak için çalışıyoruz. BTK Toplu SMS Lisansı Bilgi Teknolojileri ve iletişim kurumu tarafından onaylı toplu sms alt yapı sayesinde yüzlerce marka ve kurumu toplu mesajlaşma hizmeti ile buluşturduk. Buluşturmaya il gün ki heyecanla devam ediyoruz.

Güçlü operatör işbirliklerimiz sayesinde tüm verileriniz, Türkiye’nin en güvenli ve en büyük veri merkezi olan toplu sms Turkcell Gebze Veri Merkezinde saklanmaktadır.


Toplu SMS Ücretlendirme

Toplu SMS Ücretlendirme

Toplu SMS gönderme yoğunluğunuza bakılmaksızın başarılı olarak gönderilen mesajlarınız ücretlendirilir. Ulaşmayan iletiler için ücret ödemezsiniz.

Mobil Pazarlama ve Toplu SMS Çözümleriniz için en uygun tarifelerden faydalanırsınız. Sevdikleriniz veya müşterileriniz ile en iyi şekilde iletişim kurabilirsiniz.


Toplu SMS Ücretsiz Hesap Taşıma

Toplu SMS Ücretsiz Hesap Taşıma

Tercih ettiğiniz firmadan memnun değilseniz. Çok daha uygun ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız. Numaralarımı nasıl taşıyacağım diye dert ediyorsanız. Hesabınızı veri kaybı yaşamadan sizin için taşıyoruz.

Gizlilik ve güvenlik konularında üst düzeyde titiz davranarak bir gün içinde hesabınızı taşımanızı sağlıyoruz.


Toplu SMS Kara Liste Filtresi

Toplu SMS Kara Liste Filtresi

Gelişmiş kara liste filtresi sayesinde ret veren yani kara listeye giren kişiler, sizden bir daha mesaj alamaz. Siz güvenli iletişimin keyfine bakarsınız.

SMS panel ara yüzünden kara listenizi düzenleyebilir, numara ekleme ya da çıkarma yapabilirsiniz. Raporlar bölümünden ise düzenli olarak kara listenizi kontrol edebilisiniz.

Toplu SMS Excel Eklentisi

Toplu SMS Excel Eklentisi

Portföyünüze ait bilgilerin yer aldığı Excel dosyası aracılığı ile herhangi bir ek programa gereksinim duymadan mesaj gönderimi sağlar.


256 bit SSL Sertifikası

256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası

Web sitemiz SSL sertifikası ile şifrelenmiştir. SSL,  ‘’Secure Sockets Layer‘’, yani Güvenli Giriş Katmanı demektir. Sitemize giriş yapan tüm ziyaretçiler için güvenli bir alışveriş deneyimi sunmak ilk amacımızdır .


Toplu SMS Hizmeti

Güçlü SMS Hizmeti
Güçlü SMS Hizmeti

Toplu sms uygulamaları, mesajlaşma servisleri ve toplu sms sunucu alt yapısı neden önemlidir? Güçlü operatör işbirlikleri sayesinde güvenli bir toplu sms gönderme keyfi almanızı amaçlıyoruz. Özel günlerde ki trafik yoğunluğundan etkilenmeden toplu sms yolla demek için çalışıyoruz. Mesajların en en kısa sürede (3 sn.) alıcılara gönderilmesi için çalışıyoruz.

Güçlü BTK toplu sms operatör işbirlikleri sayesinde sizleri turkcell toplu sms hizmeti ve toplu sms gönderme turkcell tercih eden ve güvenlik her şeyden önce gelir diyen o haklı insanların deneyimlediği yüksek bilgi güvenliği standartları ile buluşturuyoruz.

Toplu sms çözümleri konusunda sizleri yüksek standartlarla buluşturarak çok iyi bir hizmet deneyimi yaşamanız için çalışıyoruz. Güçlü toplu sms operatör işbirlikleri ve Turkcell toplu sms ara bağlantı gücüyle sadece toplu sms atma konusuna odaklanan yani bizi tercih eden kişi ve kurumlara hızlı bir hizmet deneyimi yaşatıyoruz.

Güçlü sms hizmeti almanız için çalışıyoruz. En uygun toplu sms servisi ile birlikte hızlı bir hizmet deneyimi yaşamanızı ve rahatınıza bakmanızı istiyoruz.

Toplu sms şirketleri ve toplu sms siteleri arasında en güçlü toplu sms sunucu sistemlerinden biri olan toplu sms sistemi, güçlü toplu sms hizmet sağlayıcı desteği ve hızlı ekibimiz sayesinde bir çok değerli marka ve kurum tarafından tercih edilmiştir.

İyi bir toplu sms tavsiye yada toplu sms tercih etmek için güçlü alt yapısı olan toplu sms firması tercih edilmelidir. Toplu sms şirketi, olası gönderim sorunu yaşanmaması adına araştırılarak seçilmelidir.

Toplu mesaj Canlı Destek Hattı

Toplu SMS Canlı Destek Hattı

Müşterilerimize mesai saatleri dışında bile hizmet vermeye önem veriyoruz. Acil bir durumda destek talebi açabilirsiniz. WhatsApp ve müşteri hizmetleri numaralarından bize ulaşabilirsiniz. 

Toplu sms gönderme programı, kullanıcı dostu ara yüzü ile en iyi toplu sms hizmeti için bir çok toplu sms servisi ile on binlerce kuruma hizmet verebilecek . Gönderim yoğunluğu yoğun ve özel günlerde toplu sms nasıl yollanır, toplu sms web servisi nasıl sunulur gibi soruların unutulduğu bir toplu sms hizmeti gönderim yoğunluğun rahatlıkla karşılayabilmektedir.

Acil bir durumda destek talebi açabilirsiniz. WhatsApp veya müşteri hizmetleri numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bize ihtiyaç duyduğunuz an bize ulaşın yeter. 3dk. içerisinde bizden dönüş alırsınız.


Toplu Mesaj Otomatik Kredi Hatırlatma

Otomatik Toplu SMS Kredi Hatırlatması

Kaç adet Toplu SMS ve Ret SMS krediniz kaldığını sizin belirlediğiniz krediden aşağı düştüğünde bilgilendirecek şekilde cep telefonunuza gelen bir SMS ile otomatik olarak bilgilendirir. Bu şekilde istenmeyen durumlarla karşılaşmaz. Süpriz yaşamazsınız.


Hitaplı SMS Seçeneği

Hitaplı SMS

Müşterilerinize ad ve soyadı ile hitaplı olarak mesaj yollamanıza olanak sağlayan, kullanıldığında çok şık duran gönderim şeklidir.

Excel dosyasında ki verilerin SMS panel ara yüzüne eklenmesi ve tanıtılması ile gerçekleşir. Kişilerinizi özel hissettirmek ve arka bağlılığı oluşturmak adına hitaplı mesaj etkili bir çözümdür. .


Periyodik SMS Seçeneği

Periyodik Zamanlı SMS

İleri bir tarih için plan yapabilir mesajınızı günler öncesinden yollayabilirsiniz. Gönderilen iletiler, belirlediğiniz gün ve saatte teslim edilir. Daha verimli kullanımlar için idealdir.

İleri bir tarih için plan yapabilir mesajınızı günler öncesinden yollayabilirsiniz. Gönderilen iletiler, belirlediğiniz gün ve saatte teslim edilir. Daha verimli kullanımlar için idealdir.


Ücretsiz SMS API

SMS API Dökümanı

API, yazılım ve programların birbirleri ile sorunsuz, hızlı ve akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayan yapıdır. API, her yazılım ve program dili ile ahenk içinde çalışır. SMS API ile kendi yazılım ve programlarınıza SMS gönderme özelliğini eklememiş olursunuz.

Yazılım, program veya uygulamalarınıza çok kısa sürede, kolayca entegre edebilirsiniz. Abonelerimiz tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.


Mesajlaşma Servisleri hakkında daha fazlasını merak ediyorsanız tıklayınız! 


Bizi tercih eden birbirinden değerli tüm markalara teşekkür ederiz.

Demir Grup
Antalya Bilim Üniversitesi
Çankırı Karatekin Üniversitesi
İstanbul Esenyurt Üniversitesi