Excel SMS Eklentisi Nedir?

Excel dosyası, veri işleyen herkes tarafından tercih edilen ve kullanılan elektronik tablolardır. ExcelSMS Eklentisi ise dosya İçinde bulunan sütunlarda ki GSM numaralarını kullanarak yada farklı hücrelerdeki GSM numaralarını seçerek tek tek yada toplu olarak mesaj göndermenizi sağlayan SMS Excel özelliğidir.

Excel dosyasına eklenen Excel SMS eklentisi sayesinde dosya içerisinde ki mevcut sütunları mesaj metnine dönüştürebilirsiniz. Bir başka şekilde ifade etmek gerekirse e-dosyanızı toplu sms yollama programı haline dönüştürür. Dönüştürdüğünüz mesajlarınızı başlıklı toplu SMS olarak gönderebilirsiniz. Bu yolla dilediğiniz kadar kişiye aynı anda yani bir tıkla farklı mesaj metinleri gönderebilirsiniz. 

Bilgisayardan toplu sms gönderme için e-dosya yolluyla SMS göndermek oldukça kullanışlıdır. Neden toplu sms sorusuna güzel bir cevaptır. Çevrimiçi toplu sms ve online toplu sms gönderme kategorileri için geçerlidir.

Excel SMS gönderme, verilerini Excel dosyasında tutan kişi ve kurumlar için alternatif bir çözümdür. Excel SMS eklentisi, elektronik tabloları SMS’e dönüştürürken kullanımı kolaylığı sağlar.

Excel SMS Eklentisi
Excel Toplu SMS Eklentsi

Excel SMS Gönderme Avantajları Nelerdir?

Kullanımı kolay Excel SMS ile e-dosyaları üzerinden farklı metin mesajları yollayarak Toplu SMS gönderme gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri borç bilgilendirme, hatırlatma yada açıklamaya yönelik İletişim SMS için çok uygun olan Excel SMS eklentisi ile excel dosyanız üzerinden müşterilerinize doğrudan mesaj metin tablolarından kolay bir şekilde toplu mesaj gönderebilirsiniz. 

Kurumsal toplu sms ve güvenli toplu sms çözümlerinden biri olan Excel SMS eklentisi, en iyi toplu sms firması olan ve iş ortağı olduğumuz operatörümüz tarafından sürekli güncellenerek güçlendirilmiştir. En iyi toplu sms uygulaması ve en iyi toplu sms programı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Meb toplu sms, E okul toplu sms ve e toplu sms kullanımları için uygundur.

Excel SMS Eklentisi Ve Avantajları

 • Müşteriler ile iletişim kurmanın kolay bir yolunu arayanlar için mükemmeldir.
 • Müşteri verilerini Excel dosyasında tutan küçük işletmeler için idealdir.
 • Excel eklentisi ile e-dosyanız bir toplu mesaj üssü olarak çalışması için uygundur.
 • Kişiselleştirilmiş mesajlar göndermek isteyen kuruluşlar için basit bir çözümdür.
 • En ucuz toplu sms fiyatları ile yararlanılan bir çözümdür.
 • En uygun toplu sms paketleri ile faydalanılan bir hizmettir.
 • Firma isimli toplu sms gönderilmesi için çok iyi bir alternatiftir.
 • Garantili toplu sms gönderimi ile etkilidir.
 • Dernekler için toplu sms gönderenler için kullanışlıdır.

İnternetten toplu sms gönderme yani  internet üzerinden toplu sms gönderme yapmanın en kolay yollarından biri olan Excel SMS ile metinlerinize eklemek istediğiniz bilgileri ve Excel sütunlarından alıcılarınızın telefon numaralarını seçmeniz yeterlidir; Excel SMS otomatik olarak kişiselleştirilmiş mesajlar oluşturur ve gönderir. 

Toplu mesaj rehberi e-dosyaya aktarılarak kullanılabilir. Excelden Toplu SMS gönderme aşağıda göreceğiniz gibi oldukça kolaydır. .

 • Excel sütunlarını gelen bilgilerle doldurun.
 • Anında kişiselleştirilmiş mesajların 1000’ini gönderin.
 • Toplu Mesaj göndermek için ayrı bir sisteme giriş yapmanıza gerek yok.
 • Excel dosyanızı yeniden biçimlendirmeye gerek yok.

En iyi toplu sms çözümlerinden biri olan Excel SMSgönderme için verilerinizin kayıtlı olduğu bir Excel dosyasından başka bir şeye ihtiyacınız yok. Excel SMS Eklentisi özelliği, her zaman kontrolün sizde olmasını sağlar.

Ücretsiz Excel SMS gönderme avantajlarından yararlanmayı düşünmelisiniz. Toplu sms atma bu eklenti ile verilerini e-dosyada tutanlar için oldukça kullanışlıdır. Toplu sms excel ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler şöyle;

Excel SMS Gönderirken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Excel SMS gönderirken toplu sms sistemi ve toplu sms servisi ile ilgili alt yapının güvenli ve hızlı çalışması, eklentinin sağlıklı çalışması için gereklidir.

 • Göndermeden önce mesajınızı gözden geçirin ve onaylayın.
 • Gönderimin maliyetini önceden kontrol edin.
 • Kredi yönetimi, hesap yönetimi ve raporlama özelliklerinden yararlanın.


Excel SMS Eklentisinin Desteklemediği Özellikleri Nelerdir?

 • Cepten toplu sms gönderme veya cep telefonundan toplu sms gönderme özelliği yoktur.
 • Genel mobil toplu sms özelliği yoktur.
 • İnteraktif toplu sms kullanım özelliği yoktur


Excel Toplu SMS Eklentisi ile sizde mesajlarınızı excel toplu sms gönderme programı üzerinden yollamak isterseniz tek yapmanız gereken ücretsiz üyelik fırsatından yararlanmak yada bizi aramak. Hesaplı toplu sms kullanmak ve Excel SMS Eklentisi hizmetinden yararlanmak için Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Hangi toplu sms servisinden yararlanmanız gerektiğini birlikte karar verelim. BTK toplu sms lisansı (BTK toplu sms) olmayan hizmet sağlayıcıları ve iş ortakları ile çalışmamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Kurumsal iletişim ve haberleşme toplu sms ile en iyi şekilde uygulanabiliyor. Bize 08504802220 numaralı hattımızdan ve info@aktansms.com adresinden ulaşabilirsiniz.