İZMİR 35280 Türkiye
0850 480 2220
info@aktansms.com

En Hızlı Kurumsal İletişim Çözümü: Toplu SMS Gönderme

Toplu SMS Çözümleri

En Hızlı Kurumsal İletişim Çözümü: Toplu SMS Gönderme

En Hızlı Kurumsal İletişim Çözümü: Toplu SMS Gönderme

Şirketinizin aynı bilgileri çok sayıda kişiye göndermesi gerekiyorsa, müşteriler veya çalışanlar olsalar, bunu yapmanın en pratik ve hızlı yolu SMS göndermektir

Muhtemelen çoktan kitlesel SMS duymuşsunuzdur, değil mi? Dolayısıyla, bu mobil iletişim kanalı büyük hacimlerde SMS göndermekten başka bir şey değildir. Birçok şirket, geleneksel iletişim biçimlerini terk etti ve iletişim süreçlerinde maliyetleri kolaylaştırmak ve azaltmak için çeşitli paydaşlarına Toplu SMS göndermeyi seçti.

Buna ek olarak, Toplu SMS göndermek isteyen herkes için önemli bir özellik var: akış! Ve bu ne anlama geliyor? SMS gönderme platformunun bu çekimi sürdürebilmesi için web arayüzünün 1 milyon satırlık bir Excel yüklemesini kabul etmesinin yeterli olmadığı anlamına gelir. Dünyada böyle bir akışı kaldırabilecek az sayıda şirket var.

Ekimizle farklı sektörlerden şirketlere hizmet vererek, sistemi aracılığıyla çok sayıda kişiye, pratik, hızlı ve ekonomik bir şekilde Toplu SMS gönderir. Toplu SMS göndermek isteyen şirketler için iki farklı yol sunar. Şirketiniz tek bir çekimde ve internetin rahatlığında çok sayıda kişiye Toplu SMS göndermek istiyorsa, Web Yöneticisi ideal bir araçtır. Bu yolla, birkaç tıklamayla gönderim yapılır ve kampanyalarınızı eksiksiz gönderim raporları ile izleyebilirsiniz. 

Ancak, şirketinizde zaten bir sistem varsa ve Toplu SMS göndermek istiyorsanız, Aktan SMS’in’ SMS mesajlaşma servisini sisteminize güvenli ve ana platformlara bağlı kalarak entegre etmenize olanak sağlayan Toplu SMS API‘yi kullanabilirsiniz.

Şirketler Neden Toplu SMS Gönderiyor?

Sebepleri çoktur, ancak en açık olanı kesinlikle Toplu SMS‘in sahip olduğu anlık okuma özelliği ve garantisidir. Cep telefonu ile iletişim kurarak, her zaman herhangi bir cihaza sahip olabilecek ve SMS’i alacağından emin olacak olan kullanıcının her zaman ulaşabileceği bir yerdedir. 

Ek olarak, mobil mesajların% 95’in üzerindeki açılış oranları vardır; bu, örneğin e-postaya kıyasla oldukça yüksektir. Diğer bir deyişle, Toplu SMS gönderen şirketlerin hedef kitleyi maliyet etkin, pratik ve hızlı bir şekilde etkilemesi garanti edilir.